fbpx

Metaforinės Kortos

LAIKAS SU VAIKU pažinimo kortos

 29,00

LAIKAS SU VAIKU – tai 150 klausimų, 6 skirtingos temos – ypatingam laikui su pačiais brangiausias – vaikais.  Rekomenduojame žaisti su  6-15 metų vaikais, bet tiks ir vyresniems. Puikiai tiks ne tik šeimoje, bet ir stovyklų, klasės valandėlės, įvairių kitų neformalių užsiėmimų metu.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: SU_VAIKU Kategorija: Žymos: , , , , ,

LAIKAS SU VAIKU – tai 150 klausimų, 6 skirtingos temos – ypatingam laikui su pačiais brangiausias – vaikais.  Rekomenduojame žaisti – 6-15 metų vaikais.

Puikiai tiks ne tik šeimoje, bet ir stovyklų, klasės valandėlės, įvairių kitų neformalių užsiėmimų metu. Tinka naudoti: specialistams, pedagogams, neformalaus ugdymo darbuotojams, stovyklų vadovams, psichologams ir kt.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS SU VAIKU – tai pažinimo kortos, kurios labai paprastai padeda kasdien turėti vertingą laiką su vaiku, skatina atvirumą, pasitikėjimą ir žinoma stiprina ryšį.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT