fbpx

Metaforinės Kortos

Mokymai ir Sesijos

Žinios ir gebėjimai padeda išsigryninti tikslus, rasti geriausius sprendimus ir būdus juos pasiekti. Mokymai ir individualios sesijos garantuoja aiškesnę viziją ir nuolatinį progresą.

Individualūs Mokymai

Tai individualus požiūris į kiekvieną užklausą, kur svarbiausia Jūsų tikslai, norimi pokyčiai ir optimalių sprendimų paieška. Skirtingos metodikos ir technikos parenkamos ir pritaikomos konkrečiai Jums, todėl atsiranda lankstumas ir galimybė greitai bei efektyviai išspręsti įvairias problemas.

Komandiniai Mokymai

Tai vidiniai mokymai komandai, padaliniui ar visiems darbuotojams. Mokymų tikslas – visiems kartu išsigryninti ir aptarti esamas problemas bei atrasti naujus sprendimo būdus. Rezultatai Jus nudžiugins: geresnė komunikacija, išlaisvintas kūrybingumas, tolerancija ir bendrų tikslų siekimas.

Specializuotas Kursas

Tai išsamūs tęstiniai mokymai visų sričių specialistamas, dirbantiems su žmonėmis. Juose supažindinama kaip parinkti ir naudoti metaforines kortas, praktiškai išbandomos įvairios technikos. Žinios pritaikomos tiek darbui su individualiais klientais ar grupėmis, tiek asmeniniais tikslais. Išrašomi pažymėjimai.

Koučingo Sesija

Tai gilus, dėmesingas pokalbis, padedantis atskleisti potencialą, skatinantis mąstymą, kūrybiškumą, tobulėjimą, gilesnį savęs pažinimą, atsakymų į klausimus ieškojimą ir maksimalų veikimą. Metaforinių kortų panaudojimas leidžia kur kas lengviau pamatyti situaciją iš įvairių pusių ir atrasti būtinus resursus.

Turite klausimų?

Rašykite nedvejodami!

Mes pasiruošę išsamiai atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. 

Patarsime, kaip išsirinkti tinkamiausius kortelių rinkinius ir jų naudojimo mokymus.

lt_LT