fbpx

Metaforinės Kortos

Transformacinių žaidimų festivalis

Transformacinių Žaidimų, Metaforų ir Savęs Pažinimo Festivalis Kaune!
2024 m. Birželio 8 d.

Apie renginį

Transformacinių žaidimų festivalis – tai  Savęs Pažinimo, Metaforų, vidinių Transformacijų renginys.  Lietuvoje jis vyksta keltą kartų per metus ir kaskart pritraukia daugybę norinčių augti bei tobulėti žmonių.
 

Tai saugi ir komfortiška bendravimo ir tobulėjimo vieta + transformacija + įvairios praktikos:

  • Unikalių transformacinių žaidimų ir naudingų užsiėmimų laikas.
  • Žaidimų autorių, gyvenimo ir verslo trenerių, psichologų, dailės terapeutų, žaidėjų ir daugelio įdomių pažengusių žmonių susitikimo vieta.
  • Galimybė žaisti keletą žaidimų ir aplankyti daug įdomių užsiėmimų.
  • Puikus būdas patenkinti prašymus iš įvairių jūsų gyvenimo sričių, užpildyti teigiama energija, kurią suteikia meistrai ir jų renginiai.

Transformaciniai žaidimai tai galimybė pragyventi įvairius gyvenimo scenarijus, gaunant atsakymus į svarbius klausimus įgyjama pasitikėjimą savimi.

Festivalyje bus pristatomos įvairios asmenybės ugdymo sritys – Transformaciniai žaidimai, Metaforinės asociacinė kortos ir darbas su jomis, Energijos ir dvasinės praktikos ir dar daug daugiau!

Nauda Jums

Susipažinsite ir turėsite galimybę išbandyti įvairias naujas praktikas bei transformacinius žaidimus. Tai puikus būdas, kuomet reikia gilesnio požiūrio, naujų idėjų ir kūrybingumo. Platus praktikų pasirinkimas leidžia atrasti Jums tinkamiausią. Tai saugus ir lengvas būdas susisiekti su pasąmone.

Žaidžiant lengviau užmegsti ryšį su savimi, klientu, išlaisvinti kūrybingumą ir atvirumą. Perkėlus probleminę situaciją ar keblius santykius į žaidimą ar metaforines kortas galima lengviau disocijuotis, pažvelgti į viską iš šalies ir priimti emociškai nepaveiktus sprendimus.

Žaidimai ir metaforos atveria žmogaus pasąmoninius norus, įsitikinimus, baimes. Aiškiai supratęs kas stabdo, neramina, klientas gali lengviau priimti sprendimą atsisakyti balasto, svetimų įtaigų, spaudimo ir siekti savo tikrųjų tikslų. Stipri motyvacija veda link norimo rezultato.

Nauja metodika

Suprasite ir įvaldysite naują, itin efektyvų terapijos ir konsultavimo būdą. Tai puikus pasirinkimas, kuomet reikia gilesnio požiūrio, naujų idėjų ir kūrybingumo. Platus kortelių pasirinkimas leidžia jas naudoti įvairiose veiklos srityse. Tai saugus ir lengvas būdas susisiekti su pasąmone.

 
Gilesnis požiūris

Naudojant korteles lengviau užmegsti ryšį su klientu, išlaisvinti jo kūrybingumą ir atvirumą. Perkėlus probleminę situaciją ar keblius santykius į metaforines kortas galima lengviau disocijuotis, pažvelgti į viską iš šalies ir priimti emociškai nepaveiktus sprendimus.

Trokštamas rezultatas​

Metaforinės kortos atveria žmogaus pasąmoninius norus, įsitikinimus, baimes. Aiškiai supratęs kas stabdo, neramina, klientas gali lengviau priimti sprendimą atsisakyti balasto, svetimų įtaigų, spaudimo ir siekti savo tikrųjų tikslų. Stipri motyvacija veda link norimo rezultato.

Festivalio organizatoriai

Reda Slavinskaitė

Reda Slavinskaitė - Koučingo specialistėMokymų lektorė, konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė. Akredituota Koučingo, NLP, Eneagramos ir Verslo trenerė, motyvacinio projekto Re-Act autorė. Specializuotų mokymų programų autorė. Metaforinių asociatyvinių kortų autorė, kūrėja, konsultantė ir lektorė. Praktinių dirbtuvių organizatorė. Online koučingo mokyklos dėstytoja. Koučingo stovyklų organizatorė ir bendraautorė.

Lilija Dovgopolova

Psichologė, psichologė-konsultantė, psichologinių transformacinių žaidimų praktikė, verslo trenerė. Lektorė įmonėje Self-Studija “Dešimtas dangus”. Psichologijos mokytoja. Psichologė-konsultantė įmonėje NAU (Nacionalinis aviacijos universitetas) ir įmonėje LT-Game FEST Transformacijos žaidimų, metaforų ir savęs pažinimo Lietuvoje organizatorė ir direktorė.

Renginio kaina

7079 €
(iki 02.29 d.)
Bazinis
85 95 €
(iki 02.29 d.)
Maksimalus
150 165 €
(iki 02.29 d.)
VIP

Organizacinė informacija

  • Data ir laikas: 2024.06.08 d. 9:30-18:30 val.
  • Vieta: Kaunas. Tikslesnė vieta bus pranešta dalyviams artėjant renginio datai.
  • Kiekvienas dalyvis turės galimybę sudalyvauti 2-3 praktikose.

Dalyvių atsiliepimai

Šiame kurse suvokiau, kad kortelių panaudojimo galimybės neišsemiamos. Yra aiškios taisyklės, logika, bet gaunami atsakymai kartais dvelkia magija - juk metaforinės kortelės užmezga nematomą dialogą tarp sąmonės ir pasąmonės. Ačiū labai Redai už naudingas žinias.
Adelė Žeimytė
Metaforinių kortų mokymų laukdavau lyg šventės - kaskart nauja įtraukianti informacija, kaskart vis gilesnis savęs pažinimas. Neprailgo nė viena minutė. Priešingai - kaskart užsiėmimas baigdavosi su jausmu "noriu dar". Superinė patirtis. Ačiū, Reda Slavinskaite!
Sigita Kireilė
Nuostabūs mokymai! Nuostabi mokytoja, daug praktikų. Žinių gavau labai daug. Visa mokymosi metodika, medžiaga aiškiai suprantama, pritaikoma tiek asmeniškai, tiek dirbant su kitais žmonėmis. Patys aukščiausi vertinimai ir geriausios rekomendacijos.
Neringa Vaišvilienė

Turite klausimų?

Rašykite nedvejodami!

Mes pasiruošę išsamiai atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. 

Patarsime, kaip išsirinkti tinkamiausius kortelių rinkinius ir jų naudojimo mokymus.

lt_LT