fbpx

Metaforinės Kortos

Transformacinių žaidimų festivalis

Transformacinių Žaidimų, Metaforų ir Savęs Pažinimo Festivalis PALANGOJE!
2024 m. Rugsėjo 28-29 d.

Apie renginį

Transformacinių žaidimų festivalis – tai  Savęs Pažinimo, Metaforų, vidinių Transformacijų renginys.  Lietuvoje jis vyksta keltą kartų per metus ir kaskart pritraukia daugybę norinčių augti bei tobulėti žmonių. 
Festivalyje pristatomos įvairios asmenybės ugdymo sritys – Transformaciniai žaidimai, Metaforinės asociatyvinės kortos ir darbas su jomis, Žmogaus pažinimo metodikos, Energetinės, dvasinės praktikos, Neurografika, Aromaterapija ir dar daug daugiau!
 
Šis renginys skirtas visiems užsiimantiems asmeniniu tobulėjimu, padedantiems augti kitiems, siekiantiems pokyčių ir ieškantiems naujų metodikų!
 

JŪSŲ LAUKIA:

 • Saugi ir komfortiška bendravimo ir tobulėjimo vieta + transformacija + įvairios praktikos.
 • Daugiau nei 15-a unikalių transformacinių žaidimų ir naudingų praktikų!
 • Galimybė susipažinti ir pilnai sudalyvauti net trijuose žaidimuose/ praktikose!
 • Žaidimų autorių, psichologų, dailės terapeutų, mokymų trenerių žinios ir patirtys!
 • Puikios sąlygos patenkinti prašymus iš įvairių jūsų gyvenimo sričių, užpildyti teigiama energija, kurią suteikia meistrai ir jų renginiai.
 • Ir žinoma dovanos, kavos pertraukėlės, pietūs bei vertingas laikas su bendraminčiais.

Transformaciniai žaidimai tai galimybė pragyventi įvairius gyvenimo scenarijus, gaunant atsakymus į svarbius klausimus įgyjama pasitikėjimą savimi.

Nauda Jums

Susipažinsite ir turėsite galimybę išbandyti įvairias naujas praktikas bei transformacinius žaidimus. Tai puikus būdas, kuomet reikia gilesnio požiūrio, naujų idėjų ir kūrybingumo. Platus praktikų pasirinkimas leidžia atrasti Jums tinkamiausią. Tai saugus ir lengvas būdas susisiekti su pasąmone.

Žaidžiant lengviau užmegsti ryšį su savimi, klientu, išlaisvinti kūrybingumą ir atvirumą. Perkėlus probleminę situaciją ar keblius santykius į žaidimą ar metaforines kortas galima lengviau disocijuotis, pažvelgti į viską iš šalies ir priimti emociškai nepaveiktus sprendimus.

Žaidimai ir metaforos atveria žmogaus pasąmoninius norus, įsitikinimus, baimes. Aiškiai supratęs kas stabdo, neramina, klientas gali lengviau priimti sprendimą atsisakyti balasto, svetimų įtaigų, spaudimo ir siekti savo tikrųjų tikslų. Stipri motyvacija veda link norimo rezultato.

Nauja metodika

Suprasite ir įvaldysite naują, itin efektyvų terapijos ir konsultavimo būdą. Tai puikus pasirinkimas, kuomet reikia gilesnio požiūrio, naujų idėjų ir kūrybingumo. Platus kortelių pasirinkimas leidžia jas naudoti įvairiose veiklos srityse. Tai saugus ir lengvas būdas susisiekti su pasąmone.

 
Gilesnis požiūris

Naudojant korteles lengviau užmegsti ryšį su klientu, išlaisvinti jo kūrybingumą ir atvirumą. Perkėlus probleminę situaciją ar keblius santykius į metaforines kortas galima lengviau disocijuotis, pažvelgti į viską iš šalies ir priimti emociškai nepaveiktus sprendimus.

Trokštamas rezultatas​

Metaforinės kortos atveria žmogaus pasąmoninius norus, įsitikinimus, baimes. Aiškiai supratęs kas stabdo, neramina, klientas gali lengviau priimti sprendimą atsisakyti balasto, svetimų įtaigų, spaudimo ir siekti savo tikrųjų tikslų. Stipri motyvacija veda link norimo rezultato.

Renginio programa

Festivalio organizatorės

Reda Slavinskaitė

Reda Slavinskaitė - Koučingo specialistėMokymų lektorė, konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė. Akredituota Koučingo, NLP, Eneagramos ir Verslo trenerė, motyvacinio projekto Re-Act autorė. Specializuotų mokymų programų autorė. Metaforinių asociatyvinių kortų autorė, kūrėja, konsultantė ir lektorė. Praktinių dirbtuvių organizatorė. Online koučingo mokyklos dėstytoja. Koučingo stovyklų organizatorė ir bendraautorė.

Lilija Dovgopolova

Psichologė, psichologė-konsultantė, psichologinių transformacinių žaidimų praktikė, verslo trenerė. Lektorė įmonėje Self-Studija “Dešimtas dangus”. Psichologijos mokytoja. Psichologė-konsultantė įmonėje NAU (Nacionalinis aviacijos universitetas) ir įmonėje LT-Game FEST Transformacijos žaidimų, metaforų ir savęs pažinimo Lietuvoje organizatorė ir direktorė.

Renginio kaina

Organizacinė informacija

 • Data ir laikas: 2024.09.28-29 d. 9:30-18:30 val.
 • Vieta: Viešbutis „Gabija”, Vytauto g 40, PALANGA.
 • Renginio formatas: Kiekvieną dieną trys etapai, kiekviename jų dalyvis renkasi kokiame žaidime, užsiėmime nori sudalyvauti.
 • Kavos pertraukės įskaičiuotos. Pietūs, dovanos, konsultacijos, pažymėjimas priklausomai nuo pasirinkto bilieto.
 • Bus galimybė išbandyti ir įsigyti norimas metaforines kortas.

Dalyvių atsiliepimai

Visada domino žmogaus pažinimas įvairiomis formomis - transformaciniais žaidimais, metaforomis, konstaliacijomis ir pan. Labai norėjosi išbandyti daugiau praktikų, tad vienos dienos buvo per mažai. Tokius užsiėmimus būtina įtraukti į daugiau dienų trunkančias sąmoningumo stovyklas ar festivalius.
Nida Binkauskė
Esu transformacinių žaidimų vedėjas, sertifikuotas asmeninio augimo treneris, tad jaučiuosi dėkingas ir laimingas galėdamas pasidalinti savo žiniomis ir pristatyti unikalias praktikas vis naujiems dalyviams skirtingose Lietuvos vietose. Itin vertingas ir sudalyvavimas kolegų vedamuose žaidimuose ar dirbtuvėse.
Jevgenij Malajev
Jevgenij Malajev
Puikus festivalio formatas, organizacija, marketingas, struktūra ir programa. Čia kiekvienas turi galimybę išsispręsti ar bent nuodugniai išanalizuoti visas užklausas, nuo teisingų klausimų sau formulavimo iki giluminio savęs pažinimo bei pasiryžimo veikti. Džiaugiuosi ir pati galėdama pasidalinti turimomis žiniomis.
Marija Naruse
Marija Naruse

Turite klausimų?

Rašykite nedvejodami!

Mes pasiruošę išsamiai atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. 

Patarsime, kaip išsirinkti tinkamiausius kortelių rinkinius ir jų naudojimo mokymus.

lt_LT