fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

JOGA – jogos kortos

 28,00 40,00

PLAY / PAUSE / BE – tai jogos kortelės, padedančios išbandyti, pamėgti ir praktikuoti jogą kiekvienam. Rinkinį sudaro 72 kortos su įvairaus fizinio sudėtingumo pratimais. Kiekviena kortelė turi aiškų žymėjimą nuo pozos pavadinimo iki paskirties.

P.S. užrašai ant kortelių angliški, bet išsami naudojimo instrukcija lietuviška.

Produkto kodas: JOGA Kategorija: Žymos: , , ,

PLAY / PAUSE / BE – tai jogos kortos, padedančios išbandyti, pamėgti ir praktikuoti jogą kiekvienam. Rinkinį sudaro 72 kortos su įvairaus fizinio sudėtingumo pratimais. Kiekviena kortelė turi aiškų žymėjimą nuo pozos pavadinimo iki paskirties.

P.S. Užrašai ant kortelių anglų kalba. Išsami naudojimo instrukcija Lietuvių kalba.

Galima rinktis:

PAGRINDINIS – tai pagrindinis 72-jų jogos kortelių rinkinys su visomis pagrindinėmis pozomis ir išsamia instrukcija (anglų kalba)

PAPILDYMAS – tai 82-jų kortelių papildomas rinkinys, kuriose dubliuojamos tos Pagrindinio rinkinio kortelės, kurias per praktiką atliekame keletą kartų. Taip pat yra keletas spec.kortelių.

KOMPLEKTAS – tai Pagrindinių ir Papildomų kortelių rinkinių komplektas.

Kam skirta: – Jogos mokytojams ir praktikuotojams  ⭐⭐⭐ – Sveikos gyvensenos propaguotojams ⭐⭐⭐ – Sveikatinimo srities darbuotojams ⭐⭐⭐

Jogos kortos naudojamos tiek fiziniam lavinimui, tiek edukacijai, įvairaus profesionalumo jogos praktikuotojams. Rinkinyje yra išsami instrukcija (anglų kalba), bet ir kortelėse rasite visą būtiną informaciją. Jų yra keletas kategorijų: nuo apšilimo iki atsipalaidavimo.

Rūšys

Pagrindinis rinkinys, Papildymas, Komplektas

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT