fbpx

Metaforinės Kortos

AFIRMACIJOS – motyvacinės kortos

 20,00

AFIRMACIJŲ kortelių rinkinį sudaro 44 autoriniai piešiniai su afirmacijomis- pozityviais, lengvumo suteikiančiais teiginiais. Afirmacijos atskleidžia mūsų svajones, teikia energijos ir skatina labiau tikėti savimi bei pasitikėti visata. Viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minties, kuri vėliau tampa žodžiu, veiksmu, o tuo pačiu ir charakteriu, bei likimu, tad labai svarbu kasdien gauti būtiną kiekį pozityvaus nusiteikimo. Rinkinyje yra knygelė su platesniais aformacijų aprašymais.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: AFIRMACIJOS Kategorija: Žyma:

AFIRMACIJŲ kortelių rinkinį sudaro 44 autoriniai piešiniai su afirmacijomis- pozityviais, lengvumo suteikiančiais teiginiais. Afirmacijos atskleidžia mūsų svajones, teikia energijos ir skatina labiau tikėti savimi bei pasitikėti visata. Viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minties, kuri vėliau tampa žodžiu, veiksmu, o tuo pačiu ir charakteriu, bei likimu. Tad labai svarbu kasdien gauti būtiną kiekį pozityvaus nusiteikimo. Rinkinyje yra knygelė su platesniais aformacijų aprašymais.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai ir panaudoti kaip įžvalgą visai dienai; pasirinkti afirmaciją pagal Jūsų konkretų poreikį; nusiųsti kortelės nuotrauką ar net ją pačią kaip atviruką su palinkėjimu savo artimiesiems. Afirmacijos skirtos emociniam sustiprinimui, tad kartokite Jums svarbią afirmaciją kuo dažniau ir Jūsų savajonės išsipildys.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT