fbpx

Metaforinės Kortos

InSight – metaforinės kortos

 43,00

InSight (Koučinginės Įžvalgų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikiais paveikslėliais ir 88 kortelės su prasmingais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius apsunkinti arba palengvinti planų įgyvendinimą.

Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: INSIGHT Kategorija: Žymos: ,

InSight (Koučinginės Įžvalgų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikiais paveikslėliais ir 88 kortelės su prasmingais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Insight koučinginės įžvalgų kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius apsunkinti arba palengvinti planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai provokuojantys, verčiantys susimąstyti,  tad ypač tinka ieškant baimių ar neveiksnumo priežasčių, įsivertinat prioritetus, įsitikinimus  ir esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems atrasti daugiau resursų, rekomenduojamos koučinginės resursų kortos ReSource. Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT