fbpx

Metaforinės Kortos

Koučingo sesija

 80,00

Koučingo sesija su metaforinėmis kortomis – tai dviejų itin veiksmingų metodų, Koučingo ir Metaforų, apjungimas, kuomet klientui sukuriama erdvė pilnam atvirumui su savimi, paleidžiami sąmonės blokai ir išlaisvinama vaizduotė naujų tikslų ir sprendimų atradimui.

Neturime

Produkto kodas: SESIJA Kategorija: Žymos: ,

Koučingo sesija – tai pokalbis, kurio metu koučingo specialistas padeda klientui aiškiau suvokti jo tikslus, motyvus ir efektyviausius veikimo būdus. Sesijos metu klientas modeliuoja problemos sprendimo alternatyvas, mokosi naujo elgesio, analizuoja praeities situacijas, ateities galimybių vystymui.

KOUČINGAS – tai pokyčių procesas, padedantis atskleisti kliento vidinį potencialą, padidinti efektyvumą bei pasiekti kokybiškų naujų rezultatų asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Koučingo filosofija pagrįsta pagarba kliento asmeninei ir profesinei patirčiai bei įsitikinimu, tikėjimu, kad kiekvienas klientas yra kūrybiška, įvairiapusė ir vientisa asmenybė. Koučinge fokusuojamasi ne į problemų analizę, o į geriausių sprendimų paiešką, nusimatomi žingsniai kaip juos realizuoti.

Metaforinės kortos – tai unikali priemonė, padedanti vaizdinių pagalba išjudinti ne tik mūsų vaizduotę, bet ir pasąmonius troškimus bei blokus. Platus jų pasirinkimas leidžia atrasti tinkamiausius siužetus ir išdėstymo technikas kiekvienai užklausos sričiai.

Koučingo sesija su metaforinėmis kortomis – tai dviejų itin veiksmingų metodų, Koučingo ir Metaforų, apjungimas. Taip klientui sukuriama erdvė pilnam atvirumui su savimi, paleidžiami sąmonės blokai ir išlaisvinama vaizduotė naujų tikslų ir sprendimų atradimui.

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT