fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

Pažintinis metaforų seminaras

 60,00

Mokymai skirti visiems, norintiems savo veikloje ir kasdieniame gyvenime naudoti metaforines asociatyvines kortas. Šiame seminare sužinosite kaip išsirinkti Jums tinkamiausias korteles, kokie yra baziniai jų naudojimo ir etikos reikalavimai, kokius klausimus galima užduoti ir kokios dažniausiai naudojamos technikos.

Kategorija:

Metaforinės kortos yra nuostabios savo paprastumu ir efektyvumu. Jas gali naudoti tiek profesionalus psichoterapeutas, socialinis ar personalo darbuotojas, tiek paprastas žmogus, norintis geriau pažinti save. Metaforos padeda atskleisti mūsų troškimus, įsitikinimus ir esant poreikiui juos transformuoti, papildyti labiau ekologiškais sprendimais.

Pažintinis metaforinių kortų seminaras skirtas visiems, norintiems savo veikloje ir kasdieniame gyvenime naudoti metaforines asociatyvines kortas. Šiame seminare sužinosite kaip išsirinkti Jums tinkamiausias korteles, kokie yra baziniai jų naudojimo ir etikos reikalavimai, kokius klausimus reikėtų užduoti dirbant su kortelėmis ir kokios dažniausiai naudojamos technikos.

Daugiau mokymų pasirinkimų rasite čia: INDIVIDUALŪS MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT