fbpx

Metaforinės Kortos

Individualus metaforų kursas

 400,00

Išsamus metaforinių kortų online kursas apima pagrindines jų naudojimo sritis, tokias kaip santykiai, stresas, darbas su vaikais ir kolektyvais. Individualus formatas suteikia galimybę ne tik perteikti svarbiausias žinias bet ir pasigilinti į Jūsų asmeninius poreikius.

Kategorija:

Individualus metaforų online kursas apima pagrindines jų naudojimo sritis, tokias kaip santykiai, stresas, darbas su vaikais ir kolektyvais. Metaforų panaudojimas suteikia daugiau kūrybiškumo, padeda atrasti naujų idėjų ir sprendimų. Individualus formatas suteikia galimybę ne tik perteikti svarbiausias žinias bet ir pasigilinti į Jūsų asmeninius poreikius.

Metaforinės kortos yra nuostabios savo paprastumu ir efektyvumu. Jas gali naudoti tiek profesionalus psichoterapeutas, socialinis ar personalo darbuotojas, tiek paprastas žmogus, norintis geriau pažinti save. Metaforos padeda atskleisti mūsų troškimus, įsitikinimus ir esant poreikiui juos transformuoti, papildyti labiau ekologiškais sprendimais.

Metaforinių kortų mokymai išlaisvina mūsų potencialą. Įsileidę daugiau kūrybiškumo į savo gyvenimą, kasdienę ar profesinę veiklą,  atrasime daug naujų idėjų, sprendimų ir leisime pasąmonei atverti mūsų tikruosius norus.

Daugiau informacijos apie šį kursą rasite čia: SPECIALIZUOTAS MOKYMŲ KURSAS

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT