fbpx

Metaforinės Kortos

TESTAS – metaforinių kortų pasirinkimas

 0,00

Metaforinių kortų pasirinkimas – gali būti iššūkis ne tik pradedantiesiems naudotojams, bet ir profesionalams. Pirmiesiems reikia daugiau informacijos, instrukcijų, universalesnio panaudojimo. Tuo tarpu profesionalai jau nori specializuotis, gilinti tam tikras sritis ir reikia vis specifiškesnių pasirinkimų.

Metaforinių kortų pasirinkimas – gali būti iššūkis ne tik pradedantiesiems naudotojams, bet ir profesionalams. Pirmiesiems reikia daugiau informacijos, instrukcijų, universalesnio panaudojimo. Tuo tarpu profesionalai jau nori specializuotis, gilinti tam tikras sritis ir reikia vis specifiškesnių pasirinkimų. Metaforinių kortų pasirinkimo testas – puikus būdas ir galimybė lengvai pasitikrinti, kurios metaforinės asociatyvinės kortos atitinka Jūsų poreikius ir lūkesčius.

TESTAS padės suprasti ar jau esate tinkamai suformavę savo kortelių rinkinį, o galbūt verta jį pasipildyti. Kortelių asortimentas vis plečiasi, tad metaforinių kortų pasirinkimas gali būti peržiūrimas periodiškai.

Visas siūlomas prekes ar paslaugas rasite  metaforinių kortų parduotuvėje. Metaforinių kortų asortimentas vienas plačiausių Lietuvoje, tad čia tikrai kiekvienas ras sau tinkamiausia rinkinį. Kortelės yra įvairių stilių, sudėčių ir tematikų. Tinka tiek asmeniniam, tiek profesiniam naudojimui.

Norintys išmokti naudoti metaforines kortas savo veikloje taip pat ras daug pasirinkimų: nuo patarimų, asmeninių sesijų iki grupinių ar komandinių mokymų.

Patarimai pildantiems TESTĄ – KLAUSIMYNĄ:

  • Testas yra nemokamas ir jį galima atlikti tiek kartų kiek Jums reikia;
  • Vienu kartu rinkitės korteles vienai veiklos sričiai (nesuplakite visų panaudojimo sričių);
  • TOP 5 kortelių variantus patartina įsigyti.
  • Išsamus kortelių grafikas parodys kuriais rinkiniais dar reikėtų pasidomėti.
  • Minusinis rinkinio įvertinimas reiškia, kad jis neatitinka tam tikrų Jūsų nurodytų kriterijų.
  • Atlikus testą gausite el. laišką. Išsisaugite jį kaip priminimą, kurias korteles verta įsigyti.

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT