fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

ROAD in bag – limited edition

Original price was: € 20,00.Current price is: € 18,00.

Tai riboto leidimo ROAD kortų versija. Rinkinį, kaip ir originalą, sudaro 54 kortelės su įvairių kelių, transporto priemonių, keliavimo būdų vaizdais.  Skirtumai: Kortelės šiek tiek plonesnės; Įpakuotos į maišelį, o ne dėžutę.

Jos tinka norint suprasti kokie barjerai kelyje trukdo pasiekti tikslą. Padeda galima atrasti būdus ir priemones kaip kuo lengviau keliauti link savo svajonių.

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: ROAD IN BAG Kategorija: Žymos: , ,

ROAD metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinį sudaro 54 kortelės su įvairių kelių, transporto priemonių, keliavimo būdų vaizdais. Road kortelės labiausiai tinka tais atvejais, kai žmogus nori suprasti kokie barjerai jo kelyje į tikslą trukdo labiausiai. Vizualizavus savo kelią, galima atrasti būdus ir priemones kaip kuo lengviau keliauti link savo svajonių.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogus nesiekia savo tikslų yra neužtikrintumas dėl pasirinkto kelio. ROAD kortelėse pavaizduoti įvairūs keliai leidžia žmogui ar padedančiam specialistui įžvelgti barjerus ir juos eliminuoti.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT