fbpx

Metaforinės Kortos

RESILIO – metaforinės kortos

 38,00

RESILIO rinkinys susideda iš dviejų tipų kortelių: 99 paveikslėliai apie stresą ir atsparumą jam, bei 44 kortelės su gyvūnais, kurių prigimtinės savybės gali būti naudingos ir mums. Kortelių deriniai padeda kitaip pažvelgti į stresą ir stresorius, ir rasti vidinių resursų kaip išeiti iš sudėtingos padėties.

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: RESILIO Kategorija: Žymos: ,

RESILIO rinkinys susideda iš dviejų tipų kortelių: 99 paveikslėliai apie stresą ir atsparumą jam. Taip pat 44 kortelės su gyvūnais, kurių prigimtinės savybės gali būti naudingos ir mums. Kortelių deriniai padeda kitaip pažvelgti į stresą ir stresorius, ir rasti vidinių resursų kaip išeiti iš sudėtingos padėties.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams 

Ne kiekvienas žmogus stresinėje būsenoje nori ar gali būti visiškai atviras. RESILIO paveikslėliai su atvaizduotomis galimomis stresinėmis situacijomis padeda į viską pažvelgti lyg iš šono ir lengviau apibūdinti slegiančią savijautą, kurią norėtųsi pakeisti.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT