fbpx

Metaforinės Kortos

ReSource – metaforinės kortos

 43,00

ReSource (Koučinginės Resursų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais pozityviais paveikslėliais ir 88 kortelės su palaikančiais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia įžvelgti niuansus galinčius palengvinti žmogaus būseną ar planų įgyvendinimą.

Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: RESOURCE Kategorija: Žymos: ,

ReSource (Koučinginės Resursų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais pozityviais paveikslėliais ir 88 kortelės su palaikančiais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Resource koučinginės resursų kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius palengvinti žmogaus būseną ar planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Resource kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, padedantys įžvelgti pozityviąją situacijos pusę,  tad ypač tinka ieškant nusiraminimo ir naujų požiūrio kampų, padeda įsivardinti esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems pirmiau pasieškoti situacijos priežasčių, rekomenduojamos koučinginės įžvalgų kortos Insight. Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT