fbpx

Metaforinės Kortos

TANDOO – metaforinės kortos

 38,00

TANDOO Rinkinį sudaro 99 paveikslėliai vaizduojantys scenas iš porų gyvenimo, atskleidžiantys jausmus, norus, poreikius, konfliktus ir 44 kortelės su „kelio ženklų” vaizdais, simbolizuojančiais įvairius įspėjimus, draudimus ir galimas kliūtis.

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: TANDOO Kategorija: Žymos: ,

TANDOO Rinkinį sudaro 99 paveikslėliai vaizduojantys scenas iš porų gyvenimo, atskleidžiantys jausmus, norus, poreikius, konfliktus. Papildomai 44 kortelės su „kelio ženklų” vaizdais, simbolizuojančiais įvairius įspėjimus, draudimus ir galimas kliūtis.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams  – HR specialistams, personalo darbuotojams  – Vadovams, komandų lyderiams  – Mokymų treneriams, lektoriams 

Tam tikrą santykį atspindinčios TANDOO kortelės padeda atskleisti užgniaužtus jausmus. Asociacija su kelio ženklais- lengviau apibūdinti pagrindines kliūtis į harmoningą bendravimą. Dirbant su poromis, palengvina požiūrio į santykius skirtumų bei panašumų supratimą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT