fbpx

Metaforinės Kortos

GALIOS GYVŪNAI – motyvacinės kortos

 26,00

GALIOS GYVŪNŲ rinkinį sudaro 34 skirtingų gyvūnų ir 4 abstrakčios – intuicijos kortos. Stiprūs gyvūnų archetipai ir afirmacijos padės išjausti savo įgimtas galias, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus ir paskatins norimiems pokyčiams.  Įsijauskite ir susitapatinkite su savo galios gyvūnu ir taip atraskite naujų spalvų, skonių, potyrių.

Rinkinyje esančioje knygelėje rasite nuorodą į rekomenduojamą meditaciją, kuri padės Jums sutikti savąjį galios gyvūną.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: GYVUNAI Kategorija: Žyma:

GALIOS GYVŪNAI rinkinį sudaro 34 skirtingų gyvūnų ir 4 abstrakčios – intuicijos kortos. Stiprūs gyvūnų archetipai ir afirmacijos padės išjausti savo įgimtas galias, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus ir paskatins norimiems pokyčiams.  Pasinaudokite kortomis „Galios gyvūnai” savęs pažinimui, saviugdai, sąmoningumui ir pastabumui didinti. Įsijauskite ir susitapatinkite su savo galios gyvūnu ir taip atraskite naujų spalvų, skonių, potyrių. Leiskite sau eiti tiek giliai, kiek jaučiatės pajėgūs, tiek plačiai, kiek tik pavyks, ir taip lengvai, kad atsipalaiduotumėt ir pasimėgautumėt.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai, išjausti gyvūno savybes ir pritaikyti sau; pasirinkti galios gyvūno kortą pagal Jūsų konkretų poreikį. Taip pat rinkinyje esančioje knygelėje rasite nuorodą į rekomenduojamą meditaciją, kuri padės Jums sutikti savąjį galios gyvūną.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT