fbpx

Metaforinės Kortos

PERSONA – metaforinės kortos

 33,00

PERSONA – tai 77 kortelės su įvairių žmonių veidais ir 33 kortelės, atspindinčios galimas tarpusavio sąveikos schemas. Kortelės padeda nustatyti asmeninius ir tarpasmeninius kliento konfliktus, ir atrasti tinkamiausius bendravimo bei sąveikos būdus.

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: PERSONA Kategorija: Žyma:

PERSONA – tai 77 kortelės su įvairių žmonių veidais ir 33 kortelės, atspindinčios galimas tarpusavio sąveikos schemas. Persona kortelės padeda nustatyti asmeninius ir tarpasmeninius kliento konfliktus, ir atrasti tinkamiausius bendravimo bei sąveikos būdus.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams 

Kalbant apie atvaizdą kortelėje kur kas lengviau ir saugiau išvardinti atstumiančias ar traukiančias savybes. Tačiau jos dažniausiai glūdi mumyse, ar žmonėse, su kuriais bendraujame. O šiek tiek pakeitus jų išdėstymą erdvėje, išryškėja santykio pobūdis, kurį galime pripažinti ir pradėti keisti.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT