fbpx

Metaforinės Kortos

PATARLĖS – edukacinės kortos

 15,00

PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 54 korteles su įvairiomis patarlėmis, priežodžiais ar mįslėmis ir net 10 tuščių kortelių, skirtų Jūsų mėgstamiems posakiams užsirašyti. Puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Produkto kodas: PATARLES Kategorija: Žymos: ,

PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 54 korteles, kuriose pateiktos įvairios patarlės, priežodžiai ir mįslės.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐– Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  – Vadovams, komandų lyderiams – Psichologams, psichoterapeutams

Šias korteles galima naudoti tiek pramogai, tiek edukacijai, ir įvairaus amžiaus bei išsilavinimo žmonėms. Jų yra keletas sunkumo lygių: nuo pačių paprasčiausių, lengvai suprantamų iki sunkių, ar skirtų suaugusiems (N14). Yra instrukcija, kur rasite ne vieną jų panaudojimo būdą ir net 10 tuščių kortelių, Jūsų mėgstamiems posakiams ar patarlėms užsirašyti.

Rūšys

Lengvos patarlės, Vidutinės patarlės, Įvairios patarlės, Sunkios patarlės, N14 patarlės, Mįslės su atsakymais

lt_LT