fbpx

Metaforinės Kortos

LAIKAS KARTU – bendravimo kortos

 32,00

LAIKAS KARTU – tai bendravimo kortelės su 180 klausimų, 5-iomis skirtingomis temomis: asmeniniai, šeima, praeitis bei ateitis, poros santykiai ir intymumas. Tai komunikacinis žaidimas, kurį galite žaisti tiek su savo partneriu ar artimais draugais, tiek ir su vaikais, galbūt išėmus kai kurias klausimų temas.

Neturime

Produkto kodas: KARTU Kategorija: Žymos: , ,

LAIKAS KARTU – tai bendravimo kortos su 180 klausimų, 5-iomis skirtingomis temomis: asmeniniai, šeima, praeitis bei ateitis, poros santykiai ir intymumas. Tai komunikacinis žaidimas, kurį galite žaisti tiek su savo partneriu ar artimais draugais. Tinka ir su vaikais, galbūt išėmus kai kurias klausimų temas.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS KARTU bendravimo kortos –  tai labai lengvas ir smagus būdas suartėti su žmonėmis.  Su jomis lengva pradėti pokalbį, pasisakyti, būti išgirstam ir surasti kitus. Rinkinyje yra 180 kausimų kortelių ir instrukcija su keletu jų panaudojimo būdų.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT