fbpx

Metaforinės Kortos

LAIKAS SAU pažinimo kortos

 25,00

LAIKAS SAU – tai 50 savęs pažinimo ir priėmimo kortelių. Kiekvieną jų sudaro klausimas, afirmacija ir paskatinimas veikti. Klausimai padės Jums lengviau pažinti save, reflektuoti, priimti, didinti savivertę ir meilę SAU. Afirmacija suteiks pasitikėjimo ir palaikymo, padės keisti įsisenėjusius mąstymo įpročius. Veiksmų planas paskatins žengti pirmuosius žingsnius link norimų pokyčių.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: SAU Kategorija: Žymos: , ,

LAIKAS SAU – tai pažinimo kortos. Rinkinį sudaro 50 savęs pažinimo ir priėmimo kortelių. Kiekvienoje jų yra klausimas, afirmacija ir paskatinimas veikti. Klausimai padės Jums lengviau pažinti save, reflektuoti, priimti, didinti savivertę ir meilę SAU. Afirmacija suteiks pasitikėjimo ir palaikymo, padės keisti įsisenėjusius mąstymo įpročius. Veiksmų planas paskatins žengti pirmuosius žingsnius link norimų pokyčių.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS SAU pažinimo kortos – tai labai paprastas būdas kasdien priminti sau, kad esame verti laimės ir meilės. Kiekviena kortelė turi keletą panaudojimo būdų: skatina atvirumui, suteikia palaikymą ir suteikia veiksmų gaires. Galima naudoti asmeniškai, draugų rate ar sąmoningumo mokymuose.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT