fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

Žodžių kortelės

 12,00

Žodžių kortelės gali labai praplėsti matomo vaizdo supratimą, suteikti papildomų įžvalgų, pakreipti mąstymą nauja kryptimi. Dažniausiai šios kortelės naudojamos su vaizdinėmis kortelėmis, tačiau labai tinka ir su tekstinėmis kortomis. Jos labai praturtina  ir padeda susisteminti visas kilusias mintis. Taip pat žodžių kortos gali būti naudojamos ir atskirai, norint papildomos įžvalgos ar temos pamąstymui.

Yra lietuviškas arba angliškas variantai.

 

Produkto kodas: ZODZIAI Kategorija: Žymos: ,

Žodžių kortos gali labai praplėsti matomo vaizdo supratimą, suteikti papildomų įžvalgų, pakreipti mąstymą nauja kryptimi. Dažniausiai šios kortelės naudojamos su vaizdinėmis kortelėmis (Habitat, Persona, Mythos, Road ir pan.), tačiau labai tinka ir su tekstinėmis kortomis (Patarlės). Jos labai praturtina  ir padeda susisteminti visas kilusias mintis. Taip pat žodžių kortos gali būti naudojamos ir atskirai, norint papildomos įžvalgos ar temos pamąstymui.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Žodžių kortelės jau yra tokiuose rinkiniuose kaip InSight, ReSource ir OH. Tačiau jos labai vertingos ir su kitais rinkiniais. Be to galima rinktis lietuvišką arba anglišką žodžių variantą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT