fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

Grupinis metaforų kursas

 315,00

Tai specializuotas 5-ių modulių online kursas apimantis pagrindines metaforinių kortų panaudojimo sritis, tokias kaip: santykių gerinimas, streso valdymas, darbas su vaikais ir paaugliais, bei kortų taikymas komandų formavime ar mokymuose.

Kursas prasideda 2023.09.15 d. 12 val.

Geros kainos pasiūlymas galioja iki rugsėjo 10 d.!

Kategorija: Žymos: ,

Specializuotas grupinis metaforinių kortų naudojimo kursas – tai 5-ių modulių online mokymai apimantys pagrindines metaforinių kortų panaudojimo sritis, tokias kaip: santykių gerinimas, streso valdymas, darbas su vaikais ir paaugliais, bei metaforinių kortų taikymas komandų formavime ar mokymuose.

Metaforinės kortos yra nuostabios savo paprastumu ir efektyvumu. Jas gali naudoti tiek profesionalus psichoterapeutas, koučingo specialistas ar personalo darbuotojas, tiek paprastas žmogus, norintis geriau pažinti save, praplėsti žinias. Metaforos padeda atskleisti mūsų troškimus, įsitikinimus ir esant poreikiui juos transformuoti, papildyti labiau ekologiškais sprendimais.

Grupinis metaforinių kortų kursas skirtas koučingo specialistams, psichologams, pedagogams, socialiniams darbuotojams, lektoriams, personalo darbuotojams ir komandų lyderiams. Mokymų formatas: paskaitos, diskusijos, pratybos. Tinka visais atvejais, kuomet reikalingas žvilgsnis į situaciją iš šalies, nestandartinis požiūris ir nauji sprendimai.

Daugiau informacijos apie šiuos mokymus čia: SPECIALIZUOTAS MOKYMŲ KURSAS

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT