fbpx

Metaforinės Kortos

Teminis metaforų seminaras

 90,00

Tai puikus pasirinkimas norintiems pagilinti žinias ir praktikas tam tikroje srityje. Galite rinktis bet kurį kurso modulį ir jungtis į grupę arba susiderinti laiką individualiai. Modulių temos: 1. Naudojimo pagrindai; 2. Santykių gerinimas; 3. Darbas su stresu; 4. Darbas su vaikais; 5. Darbas su grupėmis.

Kategorija: Žymos: ,

Pradėjus naudoti metaforines korteles, dažnai norisi pagilinti žinias tam tikroje, Jūsų veiklai aktualiausioje srityje. Tokiu atveju teminis metaforų seminaras – puikus pasirinkimas.

Galite rinktis bet kurį kurso modulį ir jungtis į artimiausius grupinius mokymus arba susiderinti laiką individualiai. Teminis metaforų seminaras apima šias temas: 1. Naudojimo pagrindai; 2. Santykių gerinimas; 3. Darbas su stresu; 4. Darbas su vaikais; 5. Darbas su grupėmis.

Įsileidę daugiau kūrybiškumo į savo gyvenimą, kasdienę ar profesinę veiklą,  atrasime daug naujų idėjų, sprendimų ir leisime pasąmonei atverti mūsų tikruosius norus. Metaforinės kortos yra nuostabios savo paprastumu ir efektyvumu. Jas gali naudoti tiek profesionalus psichoterapeutas, socialinis ar personalo darbuotojas, tiek paprastas žmogus, norintis geriau pažinti save.

Norintiems išsamiau sužinoti apie visą mokymų kursą ir atskirus modulius, daugiau informacijos čia: SPECIALIZUOTAS MOKYMŲ KURSAS

lt_LT