fbpx

Metaforinės Kortos

LANDSCAPE asociatyvinės kortos

 22,00

LANDSCAPE gamtos kortų rinkinį sudaro 55 asociatyvinės kortelės su peizažais, 4 formų kortos ir instrukcijaGamta kuria nuostabius peizažus, atpalaiduoja kūną, nuramina protą ir pripildo širdį. Išmokę ją stebėti atrasime neįkainojamus lobius ir pasaulio stebuklus. Tiesiog leiskite sau įsijausti ir mintimis bei emocijomis nuklysti į matomą vaizdą.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: LANDSCAPE Kategorija: Žymos: , ,

LANDSCAPE gamtos kortų rinkinį sudaro 55 asociatyvinės kortelės su peizažais, 4 formų kortos ir instrukcijaGamta kuria nuostabius peizažus, atpalaiduoja kūną, nuramina protą ir pripildo širdį. Išmokę ją stebėti atrasime neįkainojamus lobius ir pasaulio stebuklus.

Tiesiog leiskite sau įsijausti ir mintimis bei emocijomis nuklysti į matomą vaizdą. Išjauskite kokias reakcijas jis sukelia, kokius gyvenimo įvykius primena. Neskubėkit, išlikit dėmesingi ir malonūs sau. Atraskite naujų įžvalgų ir resursų.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

Emocijos veikia mūsų savijautą, tad būtina gebėti jas atpažinti, išjausti, pakeisti, pripildyti resursų. Landscape asociatyvinės kortos padeda išjausti būseną, lengvai persikelti ten kur ramu ir gera. Puikiai tinka terapijai, meditacijai, sąmoningumo skatinimui, kūno pojūčių atpažinimui ir emocijų keitimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT