fbpx

Metaforinės Kortos

POREIKIŲ KORTELĖS – resursinės kortos

 22,00

POREIKIŲ KORTELĖS turi pagrindinį ir papildančius žodžius, tačiau gali būti, kad Jums tinka tik vienas ar keli kortelėje esantys žodžiai – sekite savo vidiniu balsu ir pasitikėkite juo. Šios kortelės  paklūsta Jūsų sugalvotoms idėjoms. Jos pravers kiekvienam, norinčiam geriau suprasti save bei kitus, sugrąžinti dėmesį į ašinę motyvaciją – poreikius, ugdyti naujus įpročius, sulėtėti, skirti laiko savo vidiniam Pasauliui, tikrajam Aš.

Rinkinyje yra ir knygelė, kurioje rasite siūlomus naudojimo būdus.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: POREIKIAI Kategorija: Žymos: ,

POREIKIŲ KORTELĖS turi pagrindinį ir papildančius žodžius, tačiau gali būti, kad Jums tinka tik vienas ar keli kortelėje esantys žodžiai – sekite savo vidiniu balsu ir pasitikėkite juo. Šios kortelės  paklūsta Jūsų sugalvotoms idėjoms.

Poreikių kortelės pravers kiekvienam, norinčiam:

• geriau suprasti save bei kitus;
• atrasti tikrąsias konfliktų šaknis ir juos spręsti priežasčių, o ne pasekmių lygmenyje;
• sugrąžinti dėmesį į ašinę visų veiksmų ir žodžių motyvaciją – poreikius;
• ugdyti naujus įpročius, padedančius kurti artimesnius santykius su savimi ir kitais;
• sulėtėti, skirti laiko savo vidiniam Pasauliui, tikrajam Aš.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

Rinkinyje yra ir knygelė, kurioje rasite siūlomus naudojimo būdus. Bet jauskitės laisvai, atrasti savus metodus. Naudodamiesi kortelėmis, leiskite kalbėti savo intuicijai, pasitikėkite savo vidiniu vedimu.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT