fbpx

Metaforinės Kortos

PASAKOS – metaforinės kortos

 31,00

PASAKOS metaforinių kortų rinkinį  sudaro net 92 kortelės. 46-ios kortelės vaizduoja įvairius pasakų peronažus, istorijų herojus, o kitos 46-ios kortelės nukelia į pasakiškas vietas, kur vyksta stebuklai ir  patys įdomiausi nuotykiai. Kortelių paveikslėliai sužadina kūrybiškumą ir spontaniškumą, padeda geriau suprasti vidinį  pasaulį, svajones ir išgyvenimus, atrasti resursų pokyčių įgyvendinimui.

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: PASAKOS Kategorija: Žymos: , ,

Pasakos – unikalus kultūrinis paveldas, padedantis išsaugoti tradicijas ir protėvių sukauptą išmintį. Jų nauda daugialypė: lavina kūrybiškumą, atsakomybę, empatiją, gerina kalbėjimo ir skaitymo įgūdžius. Pasakos ir jų metaforinės kortos taikomos ir terapijoje, nes išlaisvina vaizduotę. Jos padeda atsipalaiduoti, mąstyti filosofiškai, kitu kampu pažvelgti į gyvenimo iššūkius ir atrasti naujus, netikėtus sprendimus.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams   – Vadovams, komandų lyderiams 

Metaforinės kortos  PASAKOS – tai vaizduotę išlaisvinantis rinkinys, kurį sudaro net 92 kortelės. 46-ios kortelės vaizduoja įvairius pasakų peronažus, istorijų herojus, o kitos 46-ios kortelės nukels jus į pasakiškas vietas, kur vyksta stebuklai ir  patys įdomiausi nuotykiai. Kortelių paveikslėliai sužadina vaikystės prisiminimus, kūrybiškumą ir spontaniškumą. Jų pagalba, galima kur kas geriau suprasti vidinį  pasaulį, svajones ir išgyvenimus, atrasti resursų pokyčių įgyvendinimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT