fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

GYVŪNŲ KARALYSTĖ – motyvacinės kortos

 40,00

GYVŪNŲ KARALYSTĖ ir jos keliami klausimai suteikia galimybę geriau pažinti save, suderinti savo veiksmus ir pasirinkimus su mūsų tikraisiais troškimais.

Rinkinį sudaro 52 gyvūnų kortelės, kiekvienas pateiks po 6 skirtingus klausimus apmąstymams, o knygelėje pateikti gyvūnų aprašymai gali padėti geriau į juos įsijausti.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: GYVUNU_KAR Kategorija: Žyma:

GYVŪNŲ KARALYSTĖ ir jos keliami klausimai suteikia galimybę geriau pažinti save, suderinti savo veiksmus ir pasirinkimus su mūsų tikraisiais troškimais.

Įkvėpimo šaltinis sukurti šias korteles tapo Amerikos indėnų totemai. Besigilinant į gyvūnų tematiką, jų gyvenimo būdą, energiją, tapo aišku, kad kiekvienas gyvis unikalus. Jis gali inspiruoti įvairius apmąstymus žmogaus gyvenime.

Rinkinį sudaro 52 gyvūnų kortelės, kiekvienas pateiks po 6 skirtingus klausimus apmąstymams. knygelėje pateikti gyvūnų aprašymai gali padėti geriau į juos įsijausti.

Tyrinėdami gyvūnų siūlomas įžvalgas ir pamokas, galime inicijuoti teigiamus savo įsitikinimų, elgesio pokyčius, priimti labiau apgalvotus sprendimus. Jei bent kartą per savaitę skirsime vienai kortelei – jų užteks metams!

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

Gyvūnai skatina kliautis nuojauta, ji geriausiai pasakys kaip geriau leistis į šią kelionę – galbūt pagal sugalvotą skaičių, o gal traukiant atsitiktinę kortą ar pasirenkant tuo metu traukiantį gyvūną ir pasineriant į jo pasaulį? Kiekvienas atneš unikalių ir svarbių žinučių, kiekvienas vertas Tavo dėmesio.

Panaudoti galima ir bendrystėje su kitais. Pvz. pasirinkus kortą – atsakyti į vieną ar kelis iš pateiktų klausimų. Galima pasirinkti klausimą, kurį nori užduoti kitam, ir taip perleisti klausimų – atsakymų estafetę per dalyvius.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT