fbpx

Metaforinės Kortos

GAUSOS AFIRMACIJOS – resursinės kortos

 28,00

Gausos afirmacijų kortelės yra priemonė, kuri padeda praktikuoti ir sustiprinti teigiamą mąstymą bei pritraukti gausą į savo gyvenimą. Šios 44 kortelės yra su teigiamais teiginiais, frazėmis ir žodžiais, kurie skatina optimizmą, pasitikėjimą savimi ir dėkingumą už tai, ką jau turime. Iliustracijos pakviečia platesniam žodžių pajautimui. Rinkinyje yra knygelė su platesniais afirmacijų aprašymais.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: GAUSA Kategorija: Žyma:

GAUSOS AFIRMACIJOS – tai kortelių rinkinys kurį sudaro 44 autoriniai piešiniai su afirmacijomis- pozityviais, lengvumo suteikiančiais teiginiais, dailiame aksominiame maišelyje.  Tai išsikirtinės, lietuviškos afirmacijų kortelės su meile kurtos iliustratorės ir tekstų autorės Linos Žemynos.

Gausos afirmacijos atskleidžia mūsų svajones, teikia energijos ir skatina labiau tikėti savimi bei pasitikėti visata. Viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minties, kuri vėliau tampa žodžiu, veiksmu, o tuo pačiu ir charakteriu, bei likimu. Tad labai svarbu kasdien gauti būtiną kiekį pozityvaus nusiteikimo. Rinkinyje yra knygelė su platesniais afirmacijų aprašymais.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

Gausos afirmacijų kortelės yra priemonė, kuri padeda praktikuoti ir sustiprinti teigiamą mąstymą bei pritraukti gausą į savo gyvenimą. Šios kortelės yra su teigiamais teiginiais, frazėmis ir žodžiais, kurie skatina optimizmą, pasitikėjimą savimi ir dėkingumą už tai, ką jau turime. Iliustracijos pakviečia platesniam žodžių pajautimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT