fbpx

Metaforinės Kortos

LAIKAS SU VAIKU pažinimo kortos

 29,00

LAIKAS SU VAIKU – tai 150 klausimų, 6 skirtingos temos – ypatingam laikui su pačiais brangiausias – vaikais.  Rekomenduojame žaisti su  6-15 metų vaikais, bet tiks ir vyresniems. Puikiai tiks ne tik šeimoje, bet ir stovyklų, klasės valandėlės, įvairių kitų neformalių užsiėmimų metu.

Availability: In stock (can be backordered)

LAIKAS SU VAIKU – tai 150 klausimų, 6 skirtingos temos – ypatingam laikui su pačiais brangiausias – vaikais.  Rekomenduojame žaisti – 6-15 metų vaikais.

Puikiai tiks ne tik šeimoje, bet ir stovyklų, klasės valandėlės, įvairių kitų neformalių užsiėmimų metu. Tinka naudoti: specialistams, pedagogams, neformalaus ugdymo darbuotojams, stovyklų vadovams, psichologams ir kt.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS SU VAIKU – tai pažinimo kortos, kurios labai paprastai padeda kasdien turėti vertingą laiką su vaiku, skatina atvirumą, pasitikėjimą ir žinoma stiprina ryšį.

Find out how to use various metaphorical cards in your activities, look here: TRAINING

You may also like…

en_GB