fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

PATARLIŲ komplektas – edukacinės kortos

Original price was: € 60,00.Current price is: € 44,00.

Patarlių komplektas – puikus pasirinkimas norintiems ne tik pasigilinti į mūsų tautosaką, išbandyti naujus edokacinius žaidimus, bet ir sutaupyti. PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 54 korteles, kuriose pateiktos įvairios patarlės, priežodžiai ir mįslės. Patarlių komplektas susideda iš 4-ių rinkinių: lengvų, vidutinių, įvairių ir suaugusiems skirtų rinkinių.

Prieinamumas: Turime

Patarlių komplektas – puikus pasirinkimas norintiems ne tik pasigilinti į mūsų tautosaką, išbandyti naujus edokacinius žaidimus, bet ir sutaupyti. PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 54 korteles, kuriose pateiktos įvairios patarlės, priežodžiai ir mįslės. Patarlių komplektas susideda iš keturių rinkinių: lengvų, vidutinių, įvairių ir suaugusiems skirtų rinkinių. Tad tiks kiekvienai amžiaus ar išsilavinimo grupei.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐– Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  – Vadovams, komandų lyderiams – Psichologams, psichoterapeutams

Šias korteles galima naudoti tiek pramogai, tiek edukacijai, ir įvairaus amžiaus bei išsilavinimo žmonėms. Jų yra keletas sunkumo lygių: nuo pačių paprasčiausių, lengvai suprantamų iki sunkių, ar skirtų suaugusiems (N14). Yra instrukcija, kur rasite ne vieną jų panaudojimo būdą ir net 10 tuščių kortelių, Jūsų mėgstamiems posakiams ar patarlėms užsirašyti. Patarlių komplektas pradžiugins kiekvieną mėgstantį intelektualias ir aktyvias veiklas.

Rūšys

Lengvos patarlės, Vidutinės patarlės, Įvairios patarlės, Sunkios patarlės, N14 patarlės, Mįslės su atsakymais

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT