fbpx

Metaforinės Kortos

Sale!

InSight ir ReSource komplektas

Original price was: € 86,00.Current price is: € 77,00.

InSight – tai naujos įžvalgos ir originalios įdėjos, o ReSource – tai gebėjimas įžvelgti naujas galimybes ir pasinaudoti turimais resursais. Jų komplektas padės pilnai atskleisti kiekvieno žmogaus ar kolektyvo nario stipriąsias puses ir panaudoti jas tikslų pasiekimui.

Insight. ir Resource kortų rinkinius galima įsigyti ir atskirai. Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

Prieinamumas: Turime

InSight – tai naujos įžvalgos ir originalios įdėjos, o ReSource – tai gebėjimas įžvelgti naujas galimybes ir pasinaudoti turimais resursais. Insight ir Resource kortos padės pilnai atskleisti kiekvieno žmogaus ar kolektyvo nario stipriąsias puses ir panaudoti jas tikslų pasiekimui.

ReSource (Koučinginės Resursų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais pozityviais paveikslėliais ir 88 kortelės su palaikančiais žodžiais.

InSight (Koučinginės Įžvalgų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikiais paveikslėliais ir 88 kortelės su prasmingais žodžiais.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius apsunkinti arba palengvinti planų įgyvendinimą, bei atrasti trūkstamų resursų.

Insight. ir Resource kortos parduodamos ir atskirai. Taip pat galima rinktis korteles su Angliškais Žodžiais (nurodykite savo pageidavimą užsakymo pastabose).

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT