fbpx

Metaforinės Kortos

TERAPINIAI POKALBIAI su savimi – resursinės kortos

 47,00

TERAPINIAI POKALBIAI SU SAVIMI – tai kortelių rinkinys kurį sudaro 40 kortelių įvairiomis temoms: meilė, stresas, harmonija, ramybė, pokytis ir kt. Ir net 600 klausimų, kurie padės suprasti save. Asmeninio augimo kortelės padeda išlaisvinti, suvokti ir priimti visas savo būsenas.

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: TERAPIJA Kategorija: Žymos: , , ,

TERAPINIAI POKALBIAI SU SAVIMI – tai kortelių rinkinys kurį sudaro 40 kortelių įvairiomis temoms: meilė, stresas, harmonija, ramybė, pokytis ir kt. Ir net 600 klausimų, kurie padės suprasti save.

Šios kortelės nepamainoma priemonė visiems noriniems ar jau  praktikuojantiems terapinį rašymą. Rašymas, atsakinėjimas sau į klausimus, gilinimąsis į save yra galingas ir reikalingas dalykas.  Asmeninio augimo kortelės „Terapiniai pokalbiai su savimi” padeda išlaisvinti, suvokti ir priimti visas savo būsenas.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms

KAIP NAUDOTIS?

  1. Pasiruošk užrašų knygutę.
  2. Trauk kortelę, tada pridėtoje informacinėje knygelėje, ieškok klausimų.
  3. Į klausimus atsakyk raštu, reflektuok, pažink save.
  4. Temos nesibaigs, nes rekomenduojama prie temų nuolat sugrįžti.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT