fbpx

Metaforinės Kortos

KAK – metaforinės kortos

 75,00

NEBETURĖSIME 🙁 bet… puikūs analogai InSight ir ReSource rinkiniai!!!

KAK (Koučinginių Asociatyvinių Kortelių) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikslėliais ir 88 kortelės su žodžiais lietuvių kalba. Daugiau nei 7 tūkstančiai galimų kombinacijų padeda į situaciją pažiūrėti iš įvairių pusių, įžvelgti niuansus galinčius padėti įgyvendinti planus ar juos apsunkinti.

Analogiškos kortelės yra  InSight (įžvalgų kortelės) ir ReSource (resursų kortelės) ir OH (klasikinės universalios kortelės)

Neturime

Kategorija: Žymos: ,

KAK (Koučinginių Asociatyvinių Kortelių) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikslėliais ir 88 kortelės su žodžiais lietuvių kalba. Daugiau nei 7 tūkstančiai galimų kombinacijų padeda į situaciją pažiūrėti iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia ne tik įžvelgti niuansus galinčius padėti įgyvendinti planus, bet ir juos apsunkinti.

NEBETURĖSIME 🙁 bet… puikūs analogai InSight ir ReSource rinkiniai!!!

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

KAK kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, tad ypač tinka nusistatant ir išsigryninant ateities planus, ieškant naujų sprendimų ar problemų įveikimo būdų. Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

NEBETURĖSIME 🙁 bet… puikūs analogai InSight ir ReSource rinkiniai!!!

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT