fbpx

Metaforinės Kortos

KAK

 39,00

KAK (Koučinginių Asociatyvinių Kortelių) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikslėliais ir 88 kortelės su žodžiais lietuvių kalba. Daugiau nei 7 tūkstančiai galimų kombinacijų padeda į situaciją pažiūrėti iš įvairių pusių, įžvelgti niuansus galinčius padėti įgyvendinti planus ar juos apsunkinti.

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: KAK Kategorija: Žymos: ,

KAK (Koučinginių Asociatyvinių Kortelių) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikslėliais ir 88 kortelės su žodžiais lietuvių kalba. Daugiau nei 7 tūkstančiai galimų kombinacijų padeda į situaciją pažiūrėti iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia ne tik įžvelgti niuansus galinčius padėti įgyvendinti planus, bet ir juos apsunkinti.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapiautams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, tad ypač tinka nusistatant ir išsigryninant ateities planus, ieškant naujų sprendimų ar problemų įveikimo būdų. Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Jums taip pat gali patikti…