fbpx

Metaforinės Kortos

ENNEAGRAM – metaforinės kortos

 33,00

NEBETURĖSIME 🙁 bet… yra puikus analogas TYPE tipologinės asociatyvinės kortos!!

ENNEAGRAM rinkinį sudaro 87 kortelės. Jos atspindi būsenas, įsitikinimus, emocijas, resursus, troškimus ir baimes. Autorė Irina Makrak atrinko tinkamas nuotraukas ir jas perpiešė, priduodama gylio kiekvienam atvaizdui. Nors kortelės atspindi devynis Eneagramos tipus, jų pagrindinius poreikius ir motyvus, jos lengvai naudojamos ir nesusipažinus su šiuo modeliu.

 

Neturime

Kategorija: Žymos: ,

ENNEAGRAM rinkinį sudaro 87 kortelės. Jos atspindi būsenas, įsitikinimus, emocijas, resursus, troškimus ir baimes. Autorė Irina Makrak atrinko tinkamas nuotraukas ir jas perpiešė, priduodama gylio kiekvienam atvaizdui. Nors kortelės atspindi devynis Eneagramos tipus, jų pagrindinius poreikius ir motyvus, jos lengvai naudojamos ir nesusipažinus su šiuo modeliu.

NEBETURĖSIME 🙁 bet… yra puikus analogas TYPE tipologinės asociatyvinės kortos!!

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

ENNEAGRAM labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia kliento bazinius poreikius ir emocijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė mokantis Eneagramos ar testuojant įgytas žinias.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

NEBETURĖSIME 🙁 bet… yra puikus analogas TYPE tipologinės asociatyvinės kortos!!

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT