fbpx

Metaforinės Kortos

KARJERA – metaforinės kortos

 35,00

KARJERA – tai 80-ies kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais padedančiais išsigrynininti savo karjeros kryptį. Šios metaforinės kortos duoda daugiau aiškumo ir resursų kiekvieno žmogaus užklausoje apie karjerą, veiklos ir gyvenimo tikslus, vidinę harmoniją ir balansą.

Neturime

Kategorija: Žymos: ,
KARJERA metaforinės kortos – tai 80-ies kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais padedančiais išsigrynininti savo karjeros kryptį. Šios metaforinės kortos duoda daugiau aiškumo ir resursų kiekvieno žmogaus užklausoje apie karjerą, veiklos ir gyvenimo tikslus, vidinę harmoniją ir balansą.
Metaforinių asociatyvinių kortų KARJERA autorė Kamila Golod, terapinio koučingo specialistė, dirbanti su suaugusiais ir vyresniųjų klasių mokiniais. Nuotraukų autorė, fotografė Inga Sinkevičienė.
Kam skirta: Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Darbo su asociatyvinėmis metaforinėmis kortelėmis technika paprasta. Tiesiog suformuluoti klausimą ir traukite korteles. Žiūrėdami į nuotrauką ir įsigilinę į klausimą pagalvokite kokios mintys, jausmai sukyla, ką naujo atrandat savyje, kokie resursų ir norima kryptis išryškėja.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT