fbpx

Metaforinės Kortos

KARJERA – metaforinės kortos

 37,00

KARJERA – tai 80-ies kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais padedančiais išsigrynininti savo karjeros kryptį. Šios metaforinės kortos duoda daugiau aiškumo ir resursų kiekvieno žmogaus užklausoje apie karjerą, veiklos ir gyvenimo tikslus, vidinę harmoniją ir balansą.

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: KARJERA Kategorija: Žymos: ,

KARJERA metaforinės kortos – tai 80-ies kortelių rinkinys su nuotraukomis ir žodžiais padedančiais išsigrynininti savo karjeros kryptį. KARJERA metaforinės kortos duoda daugiau aiškumo ir resursų kiekvieno žmogaus užklausoje apie karjerą. Padeda išsigryninti veiklos ir gyvenimo tikslus, atrasti vidinę harmoniją ir balansą.
Metaforinių asociatyvinių kortų KARJERA autorė Kamila Golod, terapinio koučingo specialistė, dirbanti su suaugusiais ir vyresniųjų klasių mokiniais. Nuotraukų autorė, fotografė Inga Sinkevičienė.

Darbo su asociatyvinėmis metaforinėmis kortelėmis technika paprasta. Tiesiog suformuluoti klausimą ir traukite korteles. Žiūrėdami į nuotrauką ir įsigilinę į klausimą pagalvokite kokios mintys, jausmai sukyla, ką naujo atrandat savyje, kokie resursų ir norima kryptis išryškėja.

Kam skirta: Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT