fbpx

Metaforinės Kortos

VEIKLOS LABIRINTAI – saviugdos knyga

 24,00

Knyga „Veiklos labirintai” – tai lyg pilnas mokymų kursas popieriuje. Ji skirta kiekvienam šiek tiek pasiklydusiam savo gyvenime, veikloje ir mintyse. Kai klausimų daugiau nei atsakymų verta stabtelti ir apgalvoti savo norus, veiksmus, galimybes. Knygoje „Veiklos labirintai“ yra daugybė  klausimų, užduočių, pratimų ir įvairių metodikų.

 

 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Produkto kodas: LABIRINTAI Kategorija: Žymos: , ,

Knyga „Veiklos labirintai” – tai lyg pilnas mokymų kursas popieriuje. Ji skirta kiekvienam šiek tiek pasiklydusiam savo gyvenime, veikloje ir mintyse. Kai klausimų daugiau nei atsakymų verta stabtelti ir apgalvoti savo norus, veiksmus, galimybes. Knyga „Veiklos labirintai“ apima keletą savęs pažinimui svarbių metodikų, joje yra daugybė  klausimų, užduočių, pratimų ir įvairių technikų.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams  ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ Psichologams, psichoterapeutams  ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐

Knygos autorė Paulina Botyriūtė skatina atrasti stebuklingą sėkmingų pokyčių piliulę, bet tikrai ne išorėje, o savyje.  Stebuklas neįvyksta per vieną naktį, tam reikia laiko – stebėti ir tyrinėti save, kalbėtis su savimi, ieškoti atsakymų į klausimus, bandyti, eksperimentuoti. Tai procesas, o ši knyga yra tam, kad šis kelias būtų bent kuo paprastesnis ir smagesnis.

Jei trūksta žinių kaip taikyti koučingą sau ir kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Jums taip pat gali patikti…

lt_LT